Pokaż menu

Hotel Bulwar

Praca / Kariera

MISTRZ SPRZEDAŻY I OBSŁUGI GOŚCIA: RECEPCJONISTA

DOKĄD ZMIERZAMY?

Jesteśmy prestiżowym Hotelem**** biznesowym podejmującym spójne działania mające na celu organizację eventów biznesowych. Współpracujemy z największymi markami w Polsce i na świecie. Jesteśmy Hotelem**** poszukującym nowych, lepszych rozwiązań. Nie ograniczamy się do przetartych schematów, doskonalimy je i zmieniamy, by osiągać nowe innowacyjne możliwości.

MAGIA PRACY W HOTELU BULWAR****

KOGO SZUKAMY?

Ciebie do zgranego zespołu, w którym wszyscy wzajemnie szanują się i wspierają.

JEŻELI:

  • Lubisz ludzi
  • Jesteś punktualny i świetnie zorganizowany
  • Prowadzisz swobodną konwersację w obcych językach
  • Uwielbiasz zdobywać nowe kompetencje
  • Chętnie podejmujesz prawdziwe wyzwania
  • Dążysz do perfekcji

WIEDZ, ŻE LUBIMY DZIELIĆ SIĘ WIEDZĄ I CHĘTNIE CIĘ NAUCZYMY:

Profesjonalnej obsługi Gościa
Skutecznych technik sprzedaży
Umiejętności współpracy w zespole
A także podniesiesz znacząco swoje kompetencje w zakresie posługiwania się językami obcymi.
To, ile wiedzy u nas zdobędziesz, zależy tylko od Ciebie!

OFERUJEMY:

Umowę o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego
Szkolenia branżowe, sprzedażowe i in.
Rozwój osobisty w 4* Hotelu Bulwar z wyjątkową historią i architekturą. Lubimy niekonwencjonalne przestrzenie, w których szukamy ciągłej inspiracji do rozwoju.

Szukaj wyzwań i podążaj za nowymi rozwiązaniami. Dajemy możliwości, bo wierzymy, że tylko dzięki temu można mierzyć wysoko.

Aplikacje w formie CV  prosimy składać w formie elektronicznej na adres: kierownik.recepcji@hotelbulwar.pl

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji w Hotelu Bulwar (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: DZ.U. z 2002r. Nr 101, poz.926 ze zm.)”

KELNER/KELNERKA

GŁÓWNE ZADANIA:

Obsługa Gości Restauracji Bulwar z karty oraz podczas śniadań, konferencji i bankietów
Współpraca z pracownikami kuchni przy realizacji zamówień
Doradzanie Gościom przy wyborze potraw oraz napojów

JEŚLI POSIADASZ:

Doświadczenie w branży gastronomicznej
Badania sanitarno-epidemiologiczne
Dyspozycyjność (praca zmianowa, w weekendy)
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysoką kulturę osobistą

MILE WIDZIANE:

Znajomość języka angielskiego
Znajomość serwisu kelnerskiego
Znajomość programu sprzedażowego
Podstawowa wiedza na temat win i alkoholi

OFERUJEMY:

Pracę w młodym i przyjaznym zespole
Szkolenie wstępne
Możliwość rozwoju zawodowego w prestiżowym hotelu, o ugruntowanej pozycji na rynku
Terminowe wynagrodzenie
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres restauracja@hotelbulwar.pl

KUCHARZ ŚNIADANIOWY

Przyrządzanie ciepłych i zimnych posiłków śniadaniowych
Bezpośrednia współpraca z Szefem Kuchni
Dbałość o wysoką estetykę serwowanych potraw
Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Doświadczenie w pracy w kuchni lub/i wykształcenie gastronomiczne
Wiedzę z zakresu kulinarnych trendów, nowości
Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

OFERUJEMY:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres marketing@hotelbulwar.pl.

Rezerwacja online

Gwarancja najniższej ceny

Możesz także zarezerwować pobyt dzwoniąc pod numer: +48 56 62 39 400.